فوریه, 2019 بدون نظر اخبار

امروزه اکثر ساختمان های مسکونی و تجاری با استفاده از یکی از روش های جدید عایقکاری ساختمان که ایزوگام نام دارد، عایقکاری می شوند . شرکت های زیادی در زمینه تولید و نصب ایزوگام مرغوب فعالیت گسترده دارند . ایزوگام دلیجان کیفیت خود را پس از اولین بارندگی به خوبی نشان می دهد چرا که هیچ راه نفوذی برای آب و رطوبت ندارد و در صورتی که اجرا و نصب آن به درستی صورت گیرد تا مدت ها دوام خواهد داشت .

 ایزوگام مرغوب

ایزوگام مرغوب،نسل جدید عایق های رطوبتی

بسیاری از شرکت های تولید کننده ایزوگام مرغوب و با کیفیت نمایندگی های مختلفی را در سراسر کشور دارند . این شرکت ها متخصصان خود را به محل اعزام کرده و پس از بررسی سطح مورد نظر و مشاوره های لازم ایزوگام مناسبی را برای اجرای سطح مورد نظر معرفی خواهند کرد .ایزوگام دلیجان یکی از ایزوگام های مرغوب و با کیفیت در ایران بوده که تمامی استانداردهای لازم را از نظر مقاومت در برابرشرایط جوی برخوردار می باشد .به طور کلی ایزوگام مرغوب دارای ویژگی هایی از قبیل مقاومت در برابر گرما و سرما ، انعطاف پذیری مناسب و طول عمر و دوام عالی می باشد، که باید قبل از خرید ایزوگام مرغوب و با کیفیت اطلاع داشت.

نسل جدیدی از عایق های رطوبتی که به عنوان ایزوگام معرفی می شوند ، به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در برابر عایق های رطوبتی قدیمی چون آسفالت یا قیرگونی مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است . ایزوگام مرغوب به عنوان عایق رطوبتی در قسمت های مختلف ساختمان از جمله عایق کاری سرویس های بهداشتی ، ایزوگام کاری باغچه و سقف ساختمان و اجرای ایزوگام مرغوب روی دیوار و گلخانه ها استفاده می شود. شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی مرغوب باید استانداردهای تولیدی عایق های رطوبتی را رعایت کنند ، در غیر این صورت مشکلات اساسی برای ساختمان ها به وجود خواهد آمد . متاسفانه اکثر افراد بدون اطلاع از ویژگی های ایزوگام مرغوب و عایق های رطوبتی ساختمان به راحتی فریب تبلیغات شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی نامرغوب و غیر استاندارد را می خورند ، به مشکلات بی کیفیتی ایزوگام ها دچار خواهند شد.

شناخت ایزوگام مرغوب و با کیفیت

در مورد چگونگی شناسایی ایزوگام مرغوب و استاندارد می توان اینگونه بیان کرد که لایه عایق رطوبتی با هر میزان قدرت کششی پاره نشود و مقاومت خوبی داشته باشد و در صورت تا شدن از پشت آسیبی به آن وارد نشود .میانگین عمر عایق های رطوبتی با کیفیت پانزده سال می باشد . ایزوگام مناسب کیفیت خود را با اولین بارش برف و بارندگی نشان می دهد و در صورتی که مشکلی ایجاد نشود تا سال های زیاد می تواند دوام داشته باشد و عایق مناسب و مرغوبی برای ساختمان باشد.

چنان چه زیرسازی محل مورد نظر برای اجرا و نصب عایق های رطوبتی استاندارد و با کیفیت مناسب باشد و هم چنین ایزوگام هیچ گونه آسیب و پارگی نداشته باشد ، دوام ایزوگام حدودا ده سال به بالا خواهد بود و در برابر رطوبت مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد .

مزایای استفاده از ایزوگام مرغوب

امتیازات و مزایای استفاده از ایزوگام مرغوب به نسبت عایق های رطوبتی قدیمی قیرگونی یا آسفالت می توان به قابلیت نصب و اجرای سریع و راحت آن ها ، قابلیت نصب در هر مکان و جا به جایی و حمل آسان ، وزن سبک آن که بر ساختمان فشار زیادی وارد نمی کند ،ضمانت پس از فروش ، کم ترین آسیب به محیط زیست وطول عمر زیاد و داوم خوب آن اشاره کرد.

نکات مهم در خرید ایزوگام مرغوب و با کیفیت

در هنگام خرید ایزوگام با کیفیت و مرغوب توجه به شرکت تولید کننده آن ضروروی و مهم است ، زیرا شرکت تولید کننده عایق های رطوبتی باید مجوزهای لازم را داشته باشد و هم چنین ایزوگام های تولید شده باید طبق استانداردهای موجود تهیه و تولید شده باشند .با کمی تحقیق در مورد شرکت تولید کننده می توانید اطلاعات لازم را درخصوص شرکت تولید کننده به دست آورید .

قبل از خرید عایق های رطوبتی حتما باید آن ها را بررسی کنید تا هیچ گونه نقص و آسیبی در عایق های رطوبتی وجود نداشته باشد و ایزوگام دلیجان مرغوب سالم و بدون هیچ اسیب دیدگی به خریدار تحویل داده شود زیرا در بعضی از شرکت ها خدمات پس از فروش وجود ندارد و همین مسئله برای خریدار مشکلاتی را به وجود خواهد آورد .

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *