فوریه, 2019 بدون نظر اخبار

شرکت تولید ایزوگام دلیجان با تنوع محصول بالا در کشور ما زیاد است. اما اینکه بهترین ایزوگام برای مصرف مشتریان عزیز کدام است ، سوالی است که برای همه پیش خواهد آمد. بهترین ایزوگام باید دارای بهترین عایق در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان باشد.

بهترین ایزوگام

ایزوگام با کیفیت ( بهترین ایزوگام ) را چگونه تشخیص دهیم ؟

موارد زیادی را برای تشخیص بهترین ایزوگام ( مرغوب یا نامرغوب بودن آن ) می توانیم مورد بررسی قرار دهیم .

در ایزوگام نامرغوب از مواد غیر پلیمری استفاده می شود ، به همین دلیل نوع تقلبی آن بوی نا مطبوعی مانند مازوت خواهد داشت. برای تشخیص این مورد می توانید یک برش کوچک از عایق را به مدت دو ساعت در فریزر نگهداری کنید. سپس عایق را تا زاویه حدود 120 درجه خم کنید در صورتی که عایق خم شده شکسته یا ترک بردارد  ، جنس ایزوگام نا مرغوب است و در برابر سرما مقاوم نخواهد بود.

هم چنین می توانید دست خود را بر روی قسمتی از لایه های خارجی ایزوگام که پوشش نداده بکشید ، اگر مواد تشکیل دهنده ایزوگام به دست منتقل نشد مشخص می شود که این ایزوگام از مواد پلیمر و قیر مرغوب ساخته شده است. در ساخت بهترین ایزوگام از پلیمر و قیر مرغوب استفاده می شود.

یکی از مواد تشکیل دهنده ایزوگام فویل آلومینیومی می باشد . عرض فویل آلومینیومی باید حدود 10 سانت کوتاه تر از عرض ورق قیری باشد. برای تشخیص این مورد می توانید بک برش به عرض 5/2 سانت و طول 50 سانت ایجاد کنید . سپس یک فاصله 20 سانتی را علامت گذاری کنید و بعد به قدری آن را بکشید تا پاره شود . قبل از پارگی طول ناحیه علامت گذاری شده باید حداقل 25 سانت شده باشد.

سایر ویژگی های بهترین ایزوگام عبارتند از :

 • وزن واحد سطح بهترین ایزوگام با کاتالوگ هم خوانی داشته باشد. به عنوان مثال هر متر مربع 4 میل 4 کیلو باشد.
 • R فاصله تیشوها و باید در طول بهترین ایزوگام و همچنین ضخامت آن باید یکنواخت باشد.
 • باید بتوانید یک برش 5 سانتی از ایزوگام را با نهایت توان پاره کنید .
 • بهترین ایزوگام حتما باید عمودی انبار شود.
 • ایزوگام باید مطابق فاکتور خرید باشد ، به همین دلیل اول از همه آن را وزن کنید.
 • قیر بهترین ایزوگام دمیده است. به این معنی که در صورت تماس مستقیم با دست ، دستتان چرب خواهد شد.
 • ایزوگام ورم نداشته باشد .
 • اگر ایزوگام در یک محیط بسته باشد ، محیط مورد نظر باید بوی قیر بدهد .
 • ایزوگام باید با استفاده از الیاف و پلی استر ساخته شده باشد . متاسفانه برخی شرکت ها از گرد سنگ ریزه برای سنگین کردن ایزوگام استفاده می کنند .
 • ایزوگام را بر روی آسفالت اجرا نکنید. زیرا باعث جمع شدگی آن خواهد شد.
 • بهترین ایزوگام باید قابلیت انعطاف داشته باشد.
 • و…

آیا ایزوگام دلیجان بهترین ایزوگام است ؟

همانطور که می دانید تولید ایزوگام دلیجان از سال ها پیش توسط شرکت های مختلف آغاز شده است. هم چنین بسیاری از تولید کننده که برندهای استاندارد ایزوگام را تولید و توزیع می کنند در ایزوگام دلیجان فعالیت دارند.

شرکت های تولید ایزوگام با پیشرفت روز افزون خود و بهبود شرایط تولید عایق های رطوبتی فروش و نصب ایزوگام را در سراسر کشور از جمله تهران به خوبی انجام می دهند. هم چنین بهترین خدمات را به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

خرید بهترین ایزوگام امروزه کار بسیار دشواری است و نیازمند تخصص و اطلاعات فنی بالایی می باشد. بنابراین استفاده از دانش و تجربه کارشناسان این حوزه در انتخاب و خرید بهترین ایزوگام تاثیر گذار خواهد بود.

یکی از مهترین مشکلات کسانی که به تازگی وارد این صنعت شده اند عدم توانایی در انتخاب و خرید ایزوگام با کیفیت می باشد . همانطور که گفته شد ایزوگام با کیفیت دارای ویژگی ها و مشخصه هایی می باشد که اگر از آن ها با خبر باشند ، می توانند ایزوگام با کیفیتی را خریداری کنند.

همانطور که ذکر شد ایزوگام با کیفیت و خوب باید با استفاده از قیر و مواد پلیمری تولید شود و ضخامت ، طول و عرض آن بر اساس استانداردهای جهانی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام ، نصب ایزوگام و دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین ایزوگام می توانید از طریق راه های ارتباطی با شرکت نوین ایزوگام تماس بگیرید.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *