فوریه, 2019 بدون نظر اخبار

ایزوگام خوب ، ایزوگامی است که مورد تایید سازمان استاندارد باشد و بر روی رول ایزوگام خریداری شده نشانه استاندارد و مشخصات کلی ایزوگام درج شده باشد .برای اطمینان از خریداری ایزوگام استاندارد و با کیفیت می توانید مشخصات روی رول ایزوگام را با محصول تطابق دهید . ایزوگام خوب ، ایزوگامی است که ضمانت نامه طولانی مدت داشته باشد .چنان چه تولید کننده از کیفیت محصول خود اطمینان لازم را داشته باشد ، کیفیت و سلامت ایزوگام خود را ضمانت می کند و در قرارداد خود تمامی شروط لازم را رعایت می کند .

مشخصات کلی ایزوگام خوب

ایزوگام خوب ، ایزوگام پلیمری است که با قیر خالص 60 الی 70 تولید می شود . قیمت تولید ایزوگام های تولید شده با قیر 60 الی 70 قیمت بالاتری نسبت به قیر دمیده دارند .از لحاظ اقتصادی ایزوگام های تولید شده با قیر خالص به مراتب بالاتر خواهد بود . طول عمر ایزوگام خوب به عوامل مختلفی چون شرایط آب و هوایی ، میزان تابش نور خورشید و شرایط نگهداری و مراقبت از آن بستگی دارد .

طول عمر ایزوگام استاندارد و مرغوب حداقل بین 10 الی 15 سال می باشد که میزان کیفیت ایزوگام خوب با اولین بارش برف یا باران نشان داده می شود و نمایان خواهد شد .  ضخامت ایزوگام مرغوب و استاندارد توسط سازمان استاندارد مشخص می شود ، ضخامت قابل قبول 4 میلی متر از نظر سازمان استاندارد می باشد. ضخامت های بالاتر از استاندارد به صورت ویژه برای مصارف خاص تولید می شود و اکثرا در صنایع صنعتی خاص  جهت عایق کاری استفاده می شود .

ایزوگام خوب

از نظر سازمان استاندارد ، وزن استاندارد ایزوگام مرغوب و خوب 3 الی 4 کیلوگرم می باشد .برخی از شرکت های تولید کننده ایزوگام ، ایزوگام هایی با وزن 5 کیلوگرم را برای هر متر مربع دلیلی بر بالابودن کیفیت و استاندارد ایزوگام خود می دانند .

این نکته را در نظر داشته باشید که وزن بالای ایزوگام دلیلی برای کیفیت بالای ایزوگام محسوب نمی شود . ایزوگام های خوب و استاندارد دولایه موجود در بازار به طور معمول وزن 4 کیلوگرم را در هر متر مربع دارند .

تشخیص ایزوگام خوب چگونه است ؟

برخی از افراد بر این باور هستند که به راحتی می توان ایزوگام خوب و مرغوب را از ایزوگام های نامرغوب تشخیص داد ، در حالیکه این گونه نیست و تشخیص ایزوگام خوب یک فرآیند پیچیده می باشد و چنان چه از دانش و اطلاعات تخصصی برخوردار نباشید ، قادر به تشخیص صحیح ایزوگام مرغوب از نامرغوب نخواهید بود .

تشخیص ایزوگام خوب در سال های اخیر کار بسیار مشکلی خواهد بود زیرا بسیاری از افراد متغلب و سود جو اقدام به تولید ایزوگام های نامرغوب کرده اند که از لحاظ ظاهر بسیار مشابه محصولات باکیفیت در بازار می باشند ولی در اصل تولید محصولات از مواد بی کیفیت و نامرغوب تهیه شده است.

ایزوگام های غیر استاندارد و نامرغوب در برابر شرایط جوی نامناسب مقاومت خوبی از خود نشان نمی دهند و طول عمر پایین تری نسبت به  ایزوگام های مرغوب خواهند داشت .برای تشخیص ایزوگام خوب می توانید از افراد و مشاوران متخصص در این زمینه کمک بگیرید .

محصولات نامرغوب و بی کیفیت ایزوگام از قیر دمیده و روکش های نامناسب تهیه می شوند و از مواد پلی استری بی کیفیت و درجه 3 تهیه می شوند .هیچ گاه نمی توانیم از روی قیمت ایزوگام نظری در مورد کیفیت آن داد .

تمامی مواردی که گفته شد همگی تاثیر زیادی در کیفیت ایزوگام ها دارد .اکثر شرکت ها برای خرید ایزوگام دلیجان مرغوب و با کیفیت از تخصص و دانش کارشناسان تواید کننده این محصولات استفاده می کنند . برای کسب آگاهی و اطلاعات دقیق تر در زمینه تشخیص ایزوگام خوب و قیمت ایزوگام پشنهاد ما این است که با کارشناسان مجموعه نوین ایزوگام در تماس باشید .

ویژگی های ایزوگام خوب

امروزه استفاده از ایزوگام های دارای استاندارد و با کیفیت مورد توجه صاحبان پروژه و ساختمان سازان و هم چنین به منظور عایقکاری پشت بام ها قرار گرفته است .

در حالیکه در بازار ایزوگام های با کیفیت در کنار ایزوگام های غیر استاندارد و بی کیفیت به فروش می رسد ، برای تشخیص ایزوگام خوب باید دقت کافی را داشته باشیم .

استانداردهای کلی برای عایق های رطوبتی وجود دارد که با اطلاع از آن ها می توانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم . تشخیص ایزوگام خوب برعهده کارشناسان متخصص در زمینه تولید ایزوگام و عایق های حرارتی و رطوبتی می باشد . جهت خرید محصولات با کیفیت و مرغوب ایزوگام می توانید با شرکت ما در تماس باشید .

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *