فوریه, 2019 بدون نظر اخبار

منظور از لکه گیری ایزوگام ، برطرف کردن هر گونه مشکل و خرابی ایزوگام که شامل ترک های نیمه عمیق و عمیق پس از عایق کاری در پشت بام ایجاد خواهد شد .جهت برطرف کرده مشکلات ایجاد شده در ایزوگام و نحوه صحیح لکه گیری ایزوگام از نصاب های ماهر و حرفه ای در این زمینه باید استفاده شود . کارشناس با بررسی کامل از به وجود آمدن هرگونه خرابی در سطح ایزوگام پس از بارش برف و باران جلوگیری خواهد کرد . نصاب ایزوگام باید قبل از شروع کار تمامی قسمت هایی را که نیاز به لکه گیری دارد را مشخص کند و بعد از تمیز کردن پشت بام اقدام به لکه گیری ایزوگام نماید .

آموزش لکه گیری ایزوگام

ایزوگام ها با گذشت زمان دچار آسیب دیدگی و ایجاد ترک می شوند ، چنان چه ایزوگام نامرغوب باشد این ترک ها خیلی سریع در سطح ایزوگام نمایان خواهد شد . با بررسی و تشخیص کارشناس ایزوگام و میزان وزن پشت بام ، عملیات ترمیم و بازسازی قبل از نصب ایزوگام اجرا خواهد شد . نصاب ایزوگام با استفاده از تیخ مخصوص و حرارت مشعل ، ایزوگام های فرسوده را جدا می کند و ایزوگام جدید را در محل نصب می کند . اگر نیازی به انجام این کار نباشد تنها با استفاده از روش لکه گیری ایزوگام ترمیم و بازسازی انجام خواهد شد .

بیش ترین قسمت هایی از پشت بام که نیاز به بازسازی و لکه گیری ایزوگام دارند ، خیلی زود دچار ترک خوردگی می شوند ، زیر کولر و آبرو ها می باشد .برای ترمیم قسمت های آسیب دیده پشت بام و عملیات لکه گیری ایزوگام خراب ، مقداری از رول ایزوگام دلیجان را برش داده و با استفاده از حرارت مشعل آن را در قسمتی که نیاز به ترمیم دارد می چسبانیم .برای بازسازی و ترمیم ترک و شکاف های ایجاد شده در سطوح ایزوگام از خمیر پرایمر ، چسب ایزوگام استفاده می کنند .در گذشته برخی از نصاب های ایزوگام از قیرگونی به منظور تعمیر و بازسازی ایزوگام آسیب دیده استفاده می کنند .

چنان چه نیاز به تعویض و نصب و لکه گیری ایزوگام دارید می توانید به برقراری تماس با مجموعه نوین ایزوگام از مشاوره کارشناسان و خدمات مربوط به نصب و بازسازی این مجموعه استفاده کنید .

لکه گیری ایزوگام

نکات لازم جهت لکه گیری ایزوگام

در صورتیکه ایزوگام با کیفیت و مرغوب باشد و به صورت اصولی نصب شده باشند ،باید به مدت 8 الی 10 سال عمر مفیدی را داشته باشند ، دلایل مختلفی چون شرایط نامناسب جوی ، برخورد اجسام تیز ، نصب نامناسب و استفاده از ایزوگام های نامرغوب ، قراردادن اجسام سنگین روی ایزوگام ها همگی موجب می شود که عایق پیش ساخته ایزوگام از بین برود و نیاز به بازسازی ولکه گیری ایزوگام و ترمیم خواهد داشت . در این شرایط توجه به نکات زیر امری ضروری است که باید به آن توجه کافی داشت :

  • عمر مفید ایزوگام به اتمام نرسیده باشد .
  • قسمت های آسیب دیده قابلیت ترمیم داشته باشد.
  • نقاطی که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد محدود و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
  • ایزوگام قسمت های دیگر از لحاظ کیفیت و نوع ایزوگام و نصب باید مطلوب باشد .

در صورتی که شرایط لازم برای بازسازی و ترمیم ایزوگام مهیا باشد، می توانیم قسمت هایی را که نیاز به بازسازی و ترمیم ایزوگام دارد را شناسایی و با استفاده از برش هایی از ایزوگام مرغوب این قسمت ها را عایق کاری کرد .کیفیت ترمیم و لکه گیری ایزوگام بر روی آسفالت و موزائیک با استفاده از برش هایی از ایزوگام کیفیت لازم را نداشته و باید سطح مورد نظر قبلا ایزوگام شده باشد تا ترمیم دوباره بر روی آن با استفاده از ایزوگام انجام شود .

قیمت لکه گیری ایزوگام

برای انجام لکه گیری ابتدا کارشناس بررسی های دقیق را جهت مشخص کردن تمامی درز و شکاف ها انجام خواهد داد و سپس نصاب محل ترک خوردکی و شکاف ها را تمیز کرده تا عاری از هرگونه خاک و گرد و غبار باشد و با استفاده از برش هایی از ایزوگام محل شکاف ها را با حرارت مشعل ایزوگام می پوشاند .محاسبه قیمت لکه گیری به متراژ و محل مورد نصب و قیمت ایزوگام بستگی دارد . کارشناس مربوطه با بررسی تمامی عوامل قیمت نهایی لکه گیری را به مشتریان اعلام می کند . جهت اطلاع از قیمت خدمات ترمیم و بازسازی و نصب ایزوگام می توانید با مجموعه نوین ایزوگام تماس بگیرید .

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *